| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest calculator: procesor i7 generatia a 2-a, placa video nVIDIA gtx 970 zotac de 4 gb ram, 16 gb ram, gddr5, are 3, 6 GHz-duce pana la 4, 2 GHz. Este calculator, nu laptop.Nu stiu ce tip de calculator este. Oricum placa video zici ca e OZN ..As vrea sa stiu daca rezista la ultimele jocuri noi aparute(am auzit ceva, de el de la un prieten de la tata,el vrand sa imi faca cadou acest calculator).
Deci! Rezista,face fata,are fps mare, duce setarile la maxim ca sa zic asa, jocurilor!? Daca mai vreti detalii, intrebati-ma

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

E desktop, ce vrei sa fie. Ce e asa de ozn la placa video? E un sistem ok pentru toate jocurile aparute pana in prezent si inca vreun an-doi de-acum incolo.

4 răspunsuri:
| Damian_Adrian_1998 a răspuns:

La asa PC poti juca orice fara lag sau probeme!

| Bivolaru_Daniel_1990 a răspuns:

Iti duce orice joc si te-as sfatui sa il iei pe piese ca daca il iei deja ansamblat costa mai mult

| OttoR3V a răspuns (pentru Bivolaru_Daniel_1990):

Pai tata, are 1 prieten care l-a facut pe piese. deci il da mult mai ieftin, aia e toata faza. ca daca era scump iti dai seama.

| OttoR3V a răspuns (pentru Bivolaru_Daniel_1990):

Pai, cel care are calculatorul l-a facut pe piese, dar il vine mai ieftin.Aia e toata faza.Ca daca era asa asamblat, iti dai seama.