| gabiii2699 a întrebat:

Cine imi poate spune de ce nu imi merge mafia 2? Cand intru in joc (dupa ce l.am instalat) imi apare zici ca intra in el, dar dupa cateva secunde imi iese. Specific am windous xp

3 răspunsuri:
| OctaLoL a răspuns:

Iti trebuie de la Windows Vista pana la Windows 8.1 ca sa rulezi jocul, probabil.Sau daca nu, ce specificatii ai?

| Savin_Catalin_1969 a răspuns:

Verifica Adobe flash player sa fie ultima versiune, daca tot nu merge, nu stiu poate trebuie sa treci la windows 7 sau 8. xp-ul e depasit.

| gabiii2699 explică (pentru Savin_Catalin_1969):

Add :gabiii2699@yahoo.com sa vb