| Costin_Robert_Truca_1992 a întrebat:

Salutare, dc. imi spune la jocu' AION your account has been locked am descarcat jocul de la ei dupa site, am mai incercat si cu alte conturi si tot asa imi spune.
Multumesc.

4 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Nu iti pot da eu raspunsul, trebuie sa inveti si tu oleaca de engleza.Traduce si tu pe net ce scrie acolo : your account has been locked si dupa iti dai seama singur

| Costin_Robert_Truca_1992 explică (pentru TechGuyTpu):

Cu engleza ma descurc, stiu ca ce imi spune dar nu inteleg dc am fost banat, asa cum spun ei ca folosesc un software care ei nu in accepta, am incercat cu mai multe conturi si tot asa imi spun.

| Costin_Robert_Truca_1992 explică:

Stiu ca am fost banat, etc

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru Costin_Robert_Truca_1992):

Fa-ti cont nou si inchide cheat engine cand intri in jocwinking