| Andrei853443 a întrebat:

Salutare... De la un timp am o problema la pc ...De fiecare data cand il deschid imi aparea aceasta eroare : http://imgur.com/a/5Xkd4
Cum pot rezolva?

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Scanează și devirusează calculatorul! Ai un malware și ăla prost scris...
Fă un [RESCUE CD] (google it!) și te rezolvi relativ ușor. Majoritatea marilor producători de soluții antivirus au astfel de utilitare disponibile gratuit la descărcare.

| AdreAdre a răspuns:

E eroare Microsoft Visual C (prescurtat vcredist). N-ai decat sa instalezi toate vcredist-urile (vcredist 2005, 2008, 2010, 2012, 2013 si 2015) in ordine.

| AdreAdre a răspuns (pentru AdreAdre):

Oops scuze raspunsul era pentru altcineva xD. Da-i click pe aia rotunda de jos stanga -> scrie in bara sa cauti run -> da-i click pe run din dreapta. In run, scrie msconfig si apasa enter. Du-te sus la StartUp si debifeaza hl.vbs. Da-i apply, ok, si restart la pc.