| FakeSmiley a întrebat:

Am un laptop Acer 5738z cam de 7 ani si de la un timp a cam inceput sa se duca observ ce inseamna eraore asta http://imgur.com/uXeTzcU de azi o am de fiecare data cand deshid lap. Dar pana sa imi apara asta, cand l-am deschis era img neagra. Si intr-un final am reusit sa il deschid, in schimb aparand acea eroare.
Dau funda celui care ma lamureste cel mai bine ( eu nefiind asa buna la calculator :D ).
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Eroarea aia e de la Daemon Tools. Dezinstaleaza-l si instaleaza-l din nou.

Intra si in Start - Run si scrie msconfig si debifeaza daemon tools de la startup si restul de aplicatii ce nu ai nevoie sa porneasca odata cu windowsul, asa o sa porneasca windowsul mai usor.