| iulian26 a întrebat:

Salutare Gameri! As dori sa-mi cumpar si eu o placa video pentru ca a mea este foarte naspa si nu ma pot juca mai nimic. As dori daca puteti sa-mi recomandati o placa video mai buna, pana in 300 lei nu conteaza, poate sa fie si la mana a doua, si sa imi dati si link pentru cumparare, multumesc! Dau Funda big grin

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Placi video la 300 de lei sa fie bune pentru jocuri nu prea sunt. Buget minim 450 de ron ca sa te pot ajuta.

| SoNiCxXx a răspuns:

Intai spune-mi ce slot pentru placa ta video ai. adica AGP sau PCI

| iulian26 explică (pentru SoNiCxXx):

Mi se pare ca pci

| SoNiCxXx a răspuns:

Uite o placa destul de buna... mi se pare o placa chiar foarte buna si nu e chiar atat de scumpa http://www.emag.ro/......EP9XDBBBM/ poti juca aproape toate jocurile care exista... dar sa ai si un processor bunicel si rami

| Codblackops a răspuns (pentru SoNiCxXx):

Asta numesti tu placa video chiar foarte buna? cred ca glumesti.