| ksg a întrebat:

As dori sa-mi cumpar un laptop pentru gameri, dar nu stiu la care sa ma hotarasc. Vreau sa fie foarte foarte bun. Adica sa aiba cea mai buna placa video si sa ruleze orice joc. In plus vreau si un display foarte mare. Ati putea sa-mi dati niste sugestii cu explicatii pro si contra?

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Http://www.amazon.com/gp/product/B00ANG3ULW/ref=as_li_ss_tl? ie=UTF8&camp=1789&creative=390957&creativeASIN=B00ANG3ULW&linkCode=as2&tag=laofdedi-20

| Doctorfishadi a răspuns:

Eu as alege Asus http://www.flanco.ro/.......html,este un laptop bun, cu un procesor puternic, iar ca pret pare ok! Bafta si FUNDA!