| Gax97 a întrebat:

Vreau niște exemple de site-uri de unde aș putea achiziționa componente/piese de calculator (PC Desktop) cum ar fi placă de bază, video, de sunet, de rețea, etc la prețuri accesibile, rezonabile și de calitate cel puțin decentă (ideal ar fi să fie calitate cât mai bună).

Cel mai mult mă interesează să cumpăr o placă de bază + procesor de PC second hand, destul de performante/bune la un preț până în 350 RON. Îmi puteți găsi/da niște exemple de astfel de oferte?

Dau fundă celui mai bun, celui care mă ajută cel mai mult! Mulțumesc anticipat!

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu pot sa-ti trimit mesaj personal, dar s-ar putea sa te pot ajuta.
Incearca sa-mi trimiti tu mesaj privat.

| Gax97 explică (pentru Bula):

Statutul meu de membru junior nu-mi permite trimiterea de mesaje utilizatorilor avansați.

| Bula a răspuns (pentru Gax97):

Ai blocat la setari primirea de mesaje de la alte persoane.
Deblocheaz-o si anunta-ma.
Iti trimit mesaj eu, dupa care poti sa-mi raspunzi.winking

| Gax97 explică (pentru Bula):

Am rezolvat problema! Acum poți să-mi trimiți mesaj!

| Bula a răspuns (pentru Gax97):

Mai verifica odata setarea, cred ca n-ai dat SALVARE dupa modificare.
La mine inca nu apare posibilitatea de a trimite mesajul.

| Gax97 explică (pentru Bula):

La mine apare că s-a salvat modificarea. Dar de ce nu poti sa scrii aici raspunsul tau la intrebarea mea?

| Bula a răspuns (pentru Gax97):

Cred ca te pot ajuta eu, am mai multe sisteme disponibile.
Pentru discutarea detaliilor doresc in privat, dar TPU iarasi are ceva bug-uri.

Răspuns utilizator avertizat