| ŞasăCaiFrumoşi a întrebat:

In urma cu cateva zile cei de la facebook mi-au inchis contul dupa un checkpoint. Dar nu asta e neaparat problema... ci faptul ca aveam o echipa foarte buna in Top Eleven si nu stiu cum sa o recuperez. Va rog eu cei care stiti, cum imi pot recupera echipa sad?

4 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

Nu mai poti. Trebuie sa incepi de la 0. Probabil stii care a fost tactica. Acum e mult mai usor cu cei incepatori sa ai rank (loc) mai bun! big grin

| ŞasăCaiFrumoşi explică (pentru j1NNNx):

Da intr-adevar... dar faza e ca aveam jumatate din echipa de 5 stele si restul de 4. Aveam stadion comunal si celelalte cladiri bine "dezvoltate". Acum nu mai am nimic sad.

| j1NNNx a răspuns:

E doar un joc. viata merge inainte! Daca pierdeai un cont pe lol te sinucideai laughing

| ŞasăCaiFrumoşi explică (pentru j1NNNx):

Stai calm ca am pierdut o gramada de lucruri pe metin (tot scumpe) dar in top eleven faza e ca trebuie sa astepti foarte mult ca sa te faci bun din nou sadwinking.