| DanBAR a întrebat:

Salutare, joc CSGO de cateva zile si am primit decat 1 skin, as dori sa stiu care este cel mai bun site unde pot castiga skin-uri. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| elisse11 a răspuns:

Poți încerca aceste 2 site-uri.
1. http://drop777.ru/? ref=76561198345614821, pe acest site poti bagă orice in inventar de 0, 03 și primești 10 case/skin.
2. http://winaskin.com/? ref=76561198345614821 pe acest site primești coins doar dacă îl ai in bara la fiecare câteva minute, apoi poți participa pentru diferite skin-uri. Încearcă și da-mi un răspuns. Succes!

| DanBAR explică (pentru elisse11):

Pe primul site am primit 10 cutii http://prntscr.com/fqernj, este folositor ca am luat cateva chestii moca, iar pe al doilea site trebuie sa stai cateva zile sa faci coins. sunt folositoare iti multumesc frumos.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar jucand poti face skinuri din nimic. Toate site-urile pe care le gasesti (gen cele pe care ti le-a dat elisese11) nu or sa mearga prea bine din moment ce nimeni nu vrea sa iasa in minus, deci niciun site nu ar vrea sa iti dea, de exemplu, 0, 10E pe 0, 03E. Nu merita. Si site-ul winaskin, cel mai probabil (nu am intrat pe el) are cerinte exagerate pentru a face coinuri pentru un skin (adica trebuie sa il folosesti foarte mult). Dar da, ele cam o sa mearga, insa nu foarte bine (ci chiar prost...). O metoda pentru a face bani ar fi sa bagi ceva bani in joc (5E, 10E, cat vrei tu) si sa iti iei skinuri pe care sa le bagi la pariuri pe meciurile dintre unele echipe din top. Un site pe care poti face asta este csesport.com. Nu e o metoda chiar foarte riscanta daca stii cum joaca echipele. Totusi, asta nu inseamna ca e o metoda sigura. O alta metoda ar fi sa bagi skinurile la diverse jocuri gen ruleta. Metoda asta se bazeaza in totalitate pe noroc si nu e deloc sigura. Ca sa castigi skinuri gratis te poti inscrie la diverse giveaway-uri, in special la streameri care fac giveaway in timpul live-ului. Metoda asta e 100% sigura (nu ai nimic de pierdut, poate doar timp), insa si sansa e destul de mica happy.