| claudiumdk a întrebat:

Salutare la fifa 2016 in cariera la manager mode, vreau sa fiu si managerul naționalei României dar până acum am primit oferte doar de la alte tari gen: Cehia, Mexic, Venezuela, Uruguay, Brazilia, Argentina, etc. De la Romania nimic, chiar daca la nationalitate am trecut România cand am inceput cariera. Intrebarea este daca este cineva manager la Romania si daca exista vreo posibilitate sa fac cumva sa imi vina oferta de la națională noastră? Multumesc!

3 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Eu pe la FIFA 17 sau 18 am avut ofertă, acele oferte vin random, nu depinde de tine, nu ai ce să faci doar să aştepţi

| claudiumdk explică (pentru Alexuţ02):

Am rezolvat pana la urma am dat exit de vreo 50 de ori cand mi-a aparut o oferta, si am dat pana a venit de la Romania.

| alina2019 a răspuns:

Un vot la acest concurs va rog sa castig acest premiu http://concurs.talk4fun.net/telefon-mobil/ Multumesc