| lolec a întrebat:

la jocul Euro truck simulator 2 daca il iau de la altex pot dupa sa ii adaug un DLC de pe steam?

Răspuns Câştigător
| userul7200 a răspuns:

Nu sunt sigur, dar cand il cumperi iti da si un cod nu? Sa nu instalezi joc-ul direct, baga codul ala pe steam si dupa aia ti-l instaleaza steam automat. Dupa aia poti cumpara DLC-uri, poti juca multiplayer...

| lolec explică (pentru userul7200):

Uite, de aici vreau sa il cumpar. http://www.altex.ro/euro-truck-simulator-2-gold-edition-cd-key-cod-steam o sa ii pot adauga dlc de pe steam cand o sa mai apara?

1 răspuns: