| Petruts a întrebat:

Mi-am cumparat de 5 zile o tableta de la Evolio,Evotab HD e modelul,si mi se intampla in timp ce ma joc sa se blocheze, iar apoi sa se inchida.Credeti ca e din cauza jocurilor posibil virusate sau pur si simplu tableta nu le suporta? Mentionez ca tableta are procesor dual core, 1Gb RAM, memorie interna de 8 GB, Android 4.1.1 Jelly Bean, etc.Mersi!

2 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Descarca antivirusul Avast pentru tableta si dai o scanare, ar putea fi niste virusi!

Răspuns utilizator avertizat