| Yusuke16 a întrebat:

Salutare. Mi-am cumparat un gamepad X BOX360, unde in magazin vanzatorul mi-a spus ca este pentru console, eu am constatat ca nu prea se pricepea deoarece, pe ambalajul gamepadului, scrie :,, Cerintele de sistem sunt afisate pe spatele cutiei, in partea de jos.Instructiuni de utilizare:introduceti mediul optic de stocare(CD, DVD,-BLU-RAY, etc) in unitatea optica a PC-ului dvs. si urmati instructiunile de pe ecran pentru instalare/rulare."

1.Eu nu am primit nici un mediu optic(cd, dvd etc)
2.Pe produs scrie ca este compatibil cu pc si vanzatorul spune ca nu
3.In interiorul cutiei in afara de ambalaj si produs erau o gramada de carti, dar un om prost nu are de unde sa priceapa ce e acolo si trebuia sa fie una si in romana, daca au ajuns sa traduca si in araba.

Deci ce driver sau ce ii pot face sa mearga ca am dat o gramada de bani ca ce? sa ma uit la el in vitrina? nu de alta dar pe jocul pe care vreau sa il utilizez sunt pe locul 3 Mondial. Multumeschappy.

Răspuns Câştigător
| Snikers a răspuns:

Eu mi-am luat un gamepad la fel ca al tau... XBOX360, cu fir.
L-am luat pentru FIFA 2010 si îmi merge.
Cand l-am cumpărat,am băgat cablul USB si după, un CD, primit de la gamepad.am dat NeXT NeXT NeXT si...instalat.

1 răspuns:
| Yusuke16 explică:

Da frate dar nu auzi ca asta este warles(fara fir), nu am primit nimica trebuia sa pimesc un receptor sa il bag jos la usb si sa primesc si un CD de instalare, dar nimica doar gamepadul niste baterii expirate de doi ani sigilate cu gamepadul si o gramada de cartulii, credeam ca acolo sunt instrumentele dar numai foi in toate limbile pana si in araba si nimica in romana.