| anonim_4396 a întrebat:

SALUTARE
Mi-am formatat recent windows-ul, iar acum cand deschid metin2ro imi apare o eroare LOG Sorry, your system does not support 3d graphics,please check your hardware and system configeration, then try again. straight face Tin sa precizez ca pe Earth Metin2 nu am probleme.
DAU FUNDA!big grinbig grinbig grin

2 răspunsuri:
| daredevil7 a răspuns:

Salut la chestia de iti apare tie sunt 2 solutii:
1.Nu ai placa video instalata(sau nu e compatibila cu windows-ul) si e posibil ca metin2 ro sa solicite grafica mai mare decat Earth Metin2
2.Nu ai directx instalat

| pariuri1x2 a răspuns (pentru daredevil7):

Am instalat directx si tot nu merge...
*cand zici ca nu am placa video instalata te referi la driverul de la placa video? Pt ca driverul e instalat.happy