| FroggyCelMare a întrebat:

Mi-am instalat Windows 7 Home Premium, iar acum mi-am instalat league of legends ( LoL ) si nu porneste. Ce sa fac? Am incercat sa il reinstalez dar nimic? La fel si cu celalate jocuri gen : sa-mp, Far cry 3. Raspunsul care imi rezolva problema are fundita big grin

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

2 GB ram cumva? Ce sistem ai? Driverele le-ai instalat ca lumea?

| FroggyCelMare explică (pentru KodrutZ):

Am 2,5 GB ram, Windows 7 Home Premium, driverele le-am instalat, la fel si chestiile necesare pentru. rularea jocurilor

| KodrutZ a răspuns (pentru FroggyCelMare):

Pune Windows XP daca vrei sa faci o treaba. Placa video onboard cumva?

| FroggyCelMare explică (pentru KodrutZ):

Nu, mersi. Am rezolvat. Se pare ca doar trebuia updatat Net.Framework