| NightmareFromRomania a întrebat:

Nu de curand o ruda pe care o am in Anglia mi-a luat un xbox 360 alb, prima mea consola si m-am bucurat foarte tare, am varsta de 13 ani. Okay, mi-am luat-o, m-am jucat, am terminat cateva jocuri, call of duty modern warfare 3, GTA 5 si alte jocuri, ma rog. Okay, m-am interesat de ceva si tot inca nu imi dau seama. Cum ma conectez la internet pe xbox 360 alb? Am conectat cablul alb care face legatura la internet care e la router in xbox 360, am intrat, mi-a spus ca e un network conectat, asta nu mi-a aratat inainte, dau sa il testeze si imi spune ca e o eroare, spune ca nu e conectat internet, nu il gaseste dar network-ul da. Ma puteti ajuta, va rog frumos?

1 răspuns:
| Kreefy a răspuns:

Probabil este codat pe reteaua lor din Anglia, si nu te poti conecta la un server romanesc de internet.