| Pricocky a întrebat:

Ce ai face cu 950 de lei ? In urmatoarele conditii :
Sa zicem ca ai un telefon bun ;
Consola XBox Slim cu 7 jocuri , dar fara Glod Membership ( licenta de jucat online ) , fara casti , doar un controller ( maneta ) ;
Un laptop bunicel , care este doar pentru navigat pe internet ( este foarte rapid pe internet ) , dar nu este de jocuri si nu ii merg jocurile ;
PSP ;
Wii .
Cu banii aceia ti-ai lua :
Gold Membership ( licenta de jucat online ) , casca pentru XBox si Cod MW3 ( Call of Duty : Modern Warfare 3 ) sau orice alt joc care se poate juca online si (optional) controller ;
O tableta ;
Un iPod Nano si husa de protectie tip bratara pentru el ;
Strangi bani pentru un laptop mai bun .

1 răspuns:
| mitzy49 a răspuns:

Strang bani pentru un laptop mai bunhappy