| LuciMaCheama a întrebat:

Salutare, stie cineva de ce pe sistem de operare nou, jocurile din Epic games library lipsesc? Lipseste si pe pc diferit si cont diferit, am incercat fiecare solutie de la ei si nimic, in anumite momente apar, da daca pornesc iar pc-ul dispar

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Daca pe alt dispozitiv iti apar toate jocurile iar pe acest pc cu SO nou nu iti apar, atunci inca nu sunt instalate toate actualizarile, ai rabdare cateva zile si isi va reveni!
Daca nu apar pe nici un pc acele jocuri, atunci problema e de la cont, ia legatura cu ei!

| LuciMaCheama explică (pentru lpavel):

Nici pe celalalt nu apare, da aparent am incercat sa iau legatura cu ei, am facut tot ce mi-au spus, dar am sa renunt la ei daca problema lor nu e rezolvata, nimic nu mi-a rezolvat problema