| ProGamer2001 a întrebat:

Aș vrea să-mi achiziționez un cooler Corsair Hydro Series H110i GT și aș vrea să știu ce carcasă ar fi bună pentru el. Buget 600 lei. FUNDA!

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Pentru ce procesor? E galagios si daca nu ai un FX oca-core dus peste 5 GHz, nu prea are sens. Voila - http://www.pcgarage.ro/coolere/cooler-master/seidon-120v-v2/ - si poti sa il pui fara mare bataie de cap in orice carcasa decenta. Te incadrezi in 600 RON cu ambele si ramine si de-o pizza si-o bere.