| forfor a întrebat:

Salutare TPU am mai multe intrebari despre minecraft

1. De unde fac rost de morcovi si cartofi?

2. Ce mananca porci? Pentru ca grau nu mananca.

Cam atat,.

11 răspunsuri:
| c0ton a răspuns:

1. Morcovi si cartofi gasesti in sate
Daca ai gasit un spawner de zombi fa-ti un xp farm si daca ai si looting III pe sabie vei obtin mai rapid cartofi si morcovi daca nu vrei sa cauti sat stai si tu vreo 10 nopti pana vei nimeri cartofi si moricovi
2.gainile mananca seminte
porci morcovi
oile grau
vacile gau

| XxAlyNXx a răspuns (pentru c0ton):

Mie imi cade usor morcovi si cartofi de la zm.

| Lovepoison a răspuns:

1. Ii iei daca omori zombie, dar asta e mai rar sau ii gasesti in sate.
2. Mananca morcovi.
Bafta!

| andreistalkerromania a răspuns:

1. Cauti in sate de sateni
2. Porci mananca morcovi si mere

| XxAlyNXx a răspuns:

Auzi 1.morcovi si cartofi cad de la zombi cand ii omor mai rar dar cad. 2Porci mananca morocovi si asa ii atragi.

| andreistalkerromania a răspuns (pentru XxAlyNXx):

Da mai bine cauti in sate

| dasurica a răspuns:

1. Morcovii si cartofii ii gasesti in sate sau iti drop-eaza zombii.
2. Porcii se indoapa cu morcovi(nu stiu daca si cu cartofi).

| Dragonianu a răspuns:

1.Morcovi si cartofi poti gasi intr-un sat sau omori Zombie
2.Si porci mananca morcovi

| Cosmin_Onoiu_1999 a răspuns:

Omori zombi
si porci mananca morcovi

| xKill4You a răspuns:

Nice! I just got a Minecraft card code for FREE! :D http://freeminecraft.cc

| andrei11235 a răspuns:

I just got a Minecraft card code for free! :D http://freeminecraft.cc