| StyNk0 a întrebat:

Salutare TPU am nevoie de ajutor. Mi-am tras FIFA 12 si nu reusesc sa deschid fifaconfig. exe pentru a schimba rezolutia si butoanele.Nu stiu ce are, imi da o eroare : "fifaconfig has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience. If you were in the middle of something, the information you were working on might be lost.". Asta imi apare si nu stiu ce sa fac.Fifa imi merge f bine doar ca e calitatea low si butoanele schimbate si de asta vreau sa schimb.Help me plsbig grin

2 răspunsuri:
| StyNk0 explică:

Jocul il suporta pentru ca imi merge adica intru in el fac meciuri toate alea dar nu merge fifaconfig.exe nu stiu crying

| Amaterasu a răspuns:

Pai ori pc-ul tau nu prea suporta jocul ori reinstaleaza joculwinking.