| sk8punk_1616 a întrebat:

Am o intrebare despre renumitul joc Counter Strike, o intrebare personala. Joc Counter-Strike de vreo 3-4 luni si nu am prea reusit performante mari cum ar fi sa fac un ace 1 vs 5 etc. Performante de genul ma refer. Vreau sa mentionez ca am si un pc slab si nu am echipament de calitatet [casti, mouse] placa mea video este Intel [foarte slaba] si nu imi duce fps 100 sau 99 constant. Va urma un pc nou sa imi iau si vreau sa stiu daca voi avea o placa video decenta adica nVIDIA de 128biti 1gb gddr3 2gb-4gb ram o sursa de 450W procesor Intel celereon voi putea juca cs decent? Fara sa frameze, adica foarte rar sa apara framarile, fara lag, ca am internet bun de la rds, etc. Voi putea juca counter strike decent? Si cine stie niste jocuri sa imi maresc skill-ul la cs? Ca dupa parerea mea eu am skill-ul cam low.

4 răspunsuri:
| JoyTech a răspuns:

"Si cine stie niste jocuri sa imi maresc skill-ul la cs?" - Cu Call of Duty iti maresti skill-ul in jocurile FPS.

| NeVeR4NeVeR a răspuns (pentru JoyTech):

NU te juca jocuri pentru alte jocuri joaca cs ca nebunu si vei invata.

| JoyTech a răspuns (pentru NeVeR4NeVeR):

Tu vrei sa devina dependent ce CS? Mai bine sa fi dependent de COD! big grin

| NeVeR4NeVeR a răspuns (pentru JoyTech):

NU ma refer in asa ceva sa devii dependent ci daca vrei sa fii jucator de PGL trebuie sa joci ca nebunu eu joc doar de distractie si ma joc destul de bine si nu vreau sa devin disperat deci sper ca ai inteles de data asta contextul.