| Robi673547 a întrebat:

Salutare. Am nevoie de ajutorul vostru pentru ca eu nu ma pricep.
Doresc sa achizitionez o placa video pana in 450 de lei pentru Counter strike GO si World of tanks. Am un i3-4150 3.50Ghz, 4 ram si sursa de 450W.

Nu vreau raspunsuri gen, poti juca si cu o placa de 3 mil, vreau cea mai buna placa video in raport cu procesorul pana in 450 de lei. Ma gandesc ca procesorul fiind mai slab poate sa limiteze placa(am spus deja ca nu ma pricep).
O zi frumoasa sa aveti!

Răspuns Câştigător
| Vasea12345678910 a răspuns:

Cel mai mult conteaza in jocuri placa video, mai putin procesorul. Eu joc world of tanks cu o placa integrata si un dual core de 2, 66 Ghz pe setari grafice medii in 54-60 fps

1 răspuns: