| Cedry2k8 a întrebat:

Am o intrebare legata de driverele placii video.
Am o placa video AMD Radeon HD 8600/8700M de 1GB. Am dat update din AMD Catalyst Control Center >- Information >- Software update si am updatat AMD Catalyst Software Suite, de fapt mi-a instalat AMD Gaming Evolved si de acolo am dat la drivere >- update si am luat versiunea 14.12 Catalyst Omega.
Acum, marea intrebare este : Cu ce ma vor ajuta toate chestiile astea instalate in gaming? Nu este o diferenta foarte mare in GTA IV, FIFA 15, etc...

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Diferenta la ochi NU se vede dar multe pc-uri mai slabe NU ar merge fara acel update, la tine probabil grafica e putin mai buna...