| anonimusFTW18 a întrebat:

Salutare TPU, am o intrebare legata de gaming.
Cum as putea descarca Marvel Spider-Man pe PC?
Am incercat sa-l caut pe steam cu intentia sa-l cumpar dar nu l-am gasit disponibil. Daca tot nu-l iau de pe steam, prefer sa fie free. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Da, pe site-uri care iti dau virusi mocalaughing( trucul astavcu descarca arhiva asta e de ani buni.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Marvel's Spider-Man e exclusiv pe PS4 si PS5, asa ca nu ai ce lua daca nu pui si o consola in comanda.

| anonimusFTW18 explică (pentru Wr3nch):

Nope. s-a facut si pentru PC
e valabil acum

| anonimusFTW18 explică (pentru Wr3nch):

Poate ai dreptate...

| Wr3nch a răspuns (pentru anonimusFTW18):

Da, pe site-uri care iti dau virusi mocalaughing( trucul astavcu descarca arhiva asta e de ani buni.