| RocKzZ a întrebat:

Am o mica problema. De ceva timp am instalat un program numit CCleaner. Nu acesta e problema. Cand l-am instalat mi-au spus ca pe langa el trebuie instalat inca un program numit Youtube Accelerator. Nu mi-a facut figuri niciunul. Pana cand Youtube Accelerator se pornea singur si era mereu in coltul de la desktop. Dupa ce il dezinstalez se instaleaza iar, singur, peste cateva minute. Am cautat pe net, am aflat ca e un virus dar nu imi afecteaza cu nimic PC-ul. Atat doar ca daca sunt intr-un joc/program ma scoate cam odata la o ora si nu mai suport chestia asta. Daca stiti cum il fac sa nu se mai reinstaleze singur. Am incercat si cu Adw Cleaner si cu Anti Malware Bytes, acestea mi-l dezinstaleaza dar dupa cum am spus peste 10 minute ma vad iar cu el in PC.

1 răspuns:
| missmaryy a răspuns:

Salut!
Si eu am patit aceeasi problema!
Ca sa scapi de el faci urmatoarele:
1, Deschi start-ul (colt in stanga jos)si scrie acolo youtube accelerator
2.Ei ti-l gasesc si cand ai dat de el dai click dreapta si dai,, Open file location``
4.Intri in folderul ala si cauti acolo un fisier exe care se numeste UNIWISE(sau cv de genu)
5.Dai pe el si incepe sa se dezinstaleze

Sper ca te-am ajutat!
Funda?