| DeathLord93 a întrebat:

Am Avast Anti Virus instalat si vreau sa mi pun Malware Bytes as dori sa stiu daca fac asta exista vreo posibilitate sa se intercaleze programele anti virus intre ele?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este nici o problema daca instalezi Malwarebytes Anti-Malware gratuit, aceasta functioneaza bine cu orice program antivirus. Si eu il am impreuna cu un antivirus.

| DeathLord93 explică (pentru Ioandelasal):

Multumesc acum cativa ani mi s-a intamplat ceva de genu si tin minte ca in paralel aveam Bitdefender-ul nu mai stiu exact celalalt program

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nu!

| codry223 a răspuns:

Am vazut la multi acare au antivirus + Malware Bytes si totul le merge ok.Eu personal folosesc doar bitdefender

| Mirel_Alexandru_1996 a răspuns:

Nu cred ca exista nici o problema.Malwarebytes e un program anti-malware nu un antivirus.Si care dupa parerea mea e cel mai bun program anti-malware mult mai eficient decat programele antivirus.