| MyYLife a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine:mi-am insatalat pe yahoo messenger un program de emoticuri si vreau sa-l dezinstalez cum pot sa fac asta? cand l-am instalat au spus ca se dezinstaleaza usor.

Răspuns Câştigător
| Fisstic a răspuns:

Start->Control Panel->Programs->Programs and Features->si o sa iti apara o lista cu toate programele pe care le ai instalate in calculator.Tu alegi programul ala cu emoticoane si dai Unistall sau Unistall and Change. Sper sa iti fie de foloshappy

8 răspunsuri:
| Ollykaa a răspuns:

Pai mai intai intra in c sau d [ depinde unde l-ai instalat]
Acolo vei gasi folderul documentului, folder in care trebuie sa existe neaparat setari pentru. instalar si 'Uninstall "
Ei bine, dai la uninstall, si de acolo te descurci banuiesc.

Funda?

| KikiRiki98 a răspuns:

Intri in control penel, selectezi ceea ce vrei sa stergi si dai delete sau stergere.
Mult succes:*

| elmo2011 a răspuns:

Start->Control Panel->Add or Remove Programs si selectezi de acolo programul respectiv. Ii dai remove, si apoi dai restart dupa ce il dezinstaleaza. Bafta!

| lizy12iul a răspuns:

Intra in control panel in programe si cauta cum se numeste cred ca o sa fie ceva de yahoo dai pe el si o sa iti apara sa il dezinstalezi si gata te-ai scapat de el happy. noroc

| infires a răspuns:

E cumva "SweetIM"? Ca nici eu nu pot sa ma descotorosesc de el sad.

| Dianaa94 a răspuns:

Instaleaza si tu mesul din nouwinking

| marius29 a răspuns:

Intri la control panel, add or remove programs si cauti acolo programul care l-ai instalat,, si dupaceea il dezinstalezi...pup

| Roxy_8199 a răspuns:

Start->Contro panel->add or remure programs-> si programul care l`ai instalat.va scrie ceva cu emoticoanehappy