| Ceawdear a întrebat:

SALUTARE TPU! am o problema eu in Local Disk (C) nu am memorie deloc adica nu mai am deloc si mereu cand deschid pc imi apare Disk Cleanup daca dau Ok ce face imi sterge toate programele din Local Disk (C) sau doar ce nu imi trebuie ..rog seriozitate dau funda

1 răspuns:
| Asami a răspuns:

Eu stiam ca nu iti sterge toate programele... Daca ti le-ar sterge pe toate n-ar mai merge pentru ca in C in Program Files sunt cele mai importante programe... Dar mai bine intra tu in C si sterge ce nu ai nevoie gen unele jocuri sau poze etc. Toate jocurile si pozele de pe Desktop sunt salvate in C, deci incearca sa le muti in D sau in E. Si data viitoare cand mai instalezi programe sau jocuri incearca sa le tragi in D sau E ca sa nu-ti mai umpli memoria eu asa am facut. Succes!