| Ceawdear a întrebat:

SALUTARE TPU! am o problema eu in Local Disk (C) nu am memorie deloc adica nu mai am deloc si mereu cand deschid pc imi apare Disk Cleanup daca dau Ok ce face imi sterge toate programele din Local Disk (C) sau doar ce nu imi trebuie ..rog seriozitate

Răspuns Câştigător
| emilitalia a răspuns:

Nu inteleg cum nu mai ai spatiu de memorie in C!? Partitia C este principala partitie a unui PC dar ma rog... Disk Cleanup sterge numai programele care sunt instalate si nu le folosesti. Dai sa sterga cu toata increderea. Daca vei mai avea nevoie de ele poti sa le reinstalezi atunci cand ai nevoie de ele. Succes.

| Ceawdear explică (pentru emilitalia):

Multumesc daca ai putea sa imi dai id tau sa imi mai spui si mie ce nu stiu la pc ar fi super daca nu dai tu add crewsike

7 răspunsuri:
| sefu01 a răspuns:

Nu iti sterge programele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti se pare ca asta este o problema legata de Dragoste si sex? Ce cauta postarea asta aici?

| emilitalia a răspuns (pentru anonim_4396):

Ivancea din cate mai vad si eu aceasta postare este chiar la locul ei (adica la categoria tehnologie) deci unde vezi tu dragoste si sex?

| anonim_4396 a răspuns (pentru emilitalia):

Mai bine ai fi gandit putin, inainte de a face acest comentariu.De ce crezi ca am facut acea precizare?

| bObby123 a răspuns:

Disk cleanup iti sterge ce nu e instalat corect fisierele de care pc-ul nu are nevoie pe romana sterge ce e in plus big grin

| Mrrrrr a răspuns:

Windows-ul este indeajuns de destept incat el cauta in partitia C lucrurile neintalate bine sau cele care nu le folosesti.Ai incredere in Windows, este facut de niste oameni foarte destepti!