| andreifilip a întrebat:

Salutare TPU am o problema vreau sa fimez cu un prieten pe minecraft niste tutoriale cam de 15 minute cu fraps si vreau sa ni se auda vocile. Filmez frumos asa un tutuorial si cand il caut vad ca e de 30 secunde ce sa fac ca sa filmeze mai mult?

Răspuns Câştigător
| Miiku a răspuns:

Cand filmezi fi atent daca ti se opreste programu`. Daca se opreste cauta pe la optiuni poate e pus pe o durata de timp. Daca nu merge nici asa, cauta alt program. Sper ca te-am ajutat. happy