| EdyAlexandru a întrebat:

Salutare,TPU am o urgenta! Eu am gta san andreas si mi-am pus sa-mp.
L-am instalat totul e ok. dar cand intru pe un server zice:d3dx9_25dll is missing from your computer, l-am instalat pe
acesta:d3dx9_25dll si TOT ASA IMI ZICE crying VA ROG ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Spaz472 a răspuns:

Http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml? d3dx9_25 vezi ca jos scrie download zip file downloadeaza-l deschide-l cu winrar sau ce ai si pune-l in folder cu jocul. Succes!

Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| GalaxyFM a răspuns:

Reinstaleazal gta san andres