| Sersergiuser a întrebat:

Am instalat vice city si cand intru sa ma joc imi zice ca mss32. dll is missing from your computer. ce sa ii fac?

8 răspunsuri:
| Laue a răspuns:

E parte din directx. Cauta pe google directx si instaleaza-l.

| GalaxYC a răspuns:

Incearka sa o reinstalezi daca nu merge atunci nu este kompatibila cu windowsul...bafta

| AnonimDinRomânia a răspuns:

Mss32.dll e un fisier al jocului GTA Vice City. Reinstaleaza jocul (nu Windows-ul) si va merge. Daca persista, cauta pe Google.ro "mss32.dll".

| Sersergiuser explică:

Mersi mult
am sa incerc

| Sersergiuser explică:

Multumesc de raspunsuri dar acum incers sa-l instalez (din nou)dar imi cere sai bag select the vichle's zip or rar file

| Sersergiuser explică:

Am windows 8 si nu gasesc