| ș53fan a întrebat:

Am și eu o întrebare legată de Xbox Live!
Dacă îmi iau de pe eMag
Xbox Live Gold Card Membership...Pot juca pe internet și fără să bag datele de pe card?
Sau care e treaba cu acest Membership Card?
vreau detalii!

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ca sa iti raspund lanintrebare nubtrebuie datele de pe card, doar codul.

| Alexuţ02 a răspuns:

Salut, te duci la Xbox Redeem Codes acolo, bagi acel cod şi-ţi va detecta că e pentru Xbox live Gold.

Mai bine ia de la Media Galaxy, îl iei pe loc şi mna, la eMag m-am dus şi au zis "da, puteţi plătii în avans şi vine peste 2 zile". na, mai zi ceva. eu nu pot aştepta încă 2 zile după ce fac acel drum până la magazinul lor.

Te duci, cumperi, primeşti codul acela, îl bagi unde ţi-am zis şi totul e gata.

| ș53fan explică (pentru Alexuţ02):

Nu am Media Galaxy in apropiere! Mi-ar fi indiferent cand ar ajunge! Ideea e ca voiam sa stiu daca pot sa joc pe net introducand acel cod sau geb totusi trebuie sa bag si datele de pe card!

| Alexuţ02 a răspuns (pentru ș53fan):

Du-te la eMag, ştiu că acel cod trebuie neapărat să joci multi-player, fără el, imposibil.