| StefanutzX a întrebat:

Mi s-a pus pata pe jocul acela cu SpiderMan, in care la inceput trebuie sa omori niste gardieni de un hotel de vis a vis, care scuipa. Sunt niste oameni grasi pe care trebuie sa-i iei prin surprindere si sa-i omori.
Va rog frumos sa-mi spuneti cum se cheama jocul (Spiderman.....care? ).

Răspuns Câştigător
| DOOOOOOOOOOM a răspuns:

Spiderman 3D! Crede-ma!

5 răspunsuri:
| Bayne a răspuns:

The Amazing Spiderman sau Spiderman 2.

| Mari_Tudor_1977 a răspuns:

Chiar nu stiu dar vezi ca poate un prieten de al tau se joaca intreaba-l si daca nu intreaba un coleg

| StefanutzX explică:

Http://imageshack.com/a/img36/6600/lza1.jpg
http://imageshack.com/a/img59/7770/eau2.jpg
acestea sunt 2 dintre imagini cu jocul pls help me (nu e nici spiderman 2, nici 3d :(( )

| DOOOOOOOOOOM a răspuns (pentru StefanutzX):

Este Spiderman 3D!

| StefanutzX explică:

Bun...ok...un site de download imi poti da te rog? ca nu il gasesc
mersi