| Emil_Andrey_1997 a întrebat:

Am si eu o problema cu messu de fiecare data cand incerc sa adaug un contact imi da eroarea asta "Your request to add a contact has taken loger than expected to complete.The operation may have succeeded.Please check your Messenger List later."
Astept de o saptamana si tot nu merge, am incercat tot felul de chestii de pe net si tot nu merge straight face.Va rog help!

Răspuns Câştigător
| QuadruplePersonality a răspuns:

Stiu ca asta o primesti cand ai profitat mult de acea optiune. Dar intr-o zi ar fi trebui sa iti revina. Poate ai multi in lista de ignore? Ai incercat sa il reinstalezi? Sau alta versiune?

| Emil_Andrey_1997 explică (pentru QuadruplePersonality):

Multumesc de raspuns am rezolvat problema doar a trebuit sa astept putin si intr-un final a mers!