| TonyStarkk a întrebat:

Am si eu o problema cu notebook=ul meu,am instalat un windows recent si nu mi-a placut acum cind vreau sa instalez un altul,nu mi se pornesc din bios nici discul nici stick-ul bootat, ce poate fi?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce versiune de windows ai avut si ce versiune vrei sa bagi.O versiune mai veche nu o poti baga asa usor peste o versiune mai noua.Fii mai explicit, da-ne informatii mai multe.

| TonyStarkk explică (pentru anonim_4396):

Nu cred sa fie problema in versiunea de windows ca pina acum mi se pornea flashul bootat.insa acum nu face nimic dau sa porneasca flashul si merge mai departe cu starting windows si atita tot(