| PîrvuVladimir a întrebat:

Am si eu o problema...Deci ma jucam astazi cs go si nu ma baga pe mapa (eram pe skype)..Am mai avut problema asta dar nu ca acum...I-am dat un pumn la laptop nu foarte tare si nu mai merge (tin sa mentionez ca inca se aprinde si imi apare partea cu safe mode si start windows normaly)Stiti ce pot sa fac ca sapt asta o sa am tare nev de el (app hard diskul este aproape plin sau de asta)

3 răspunsuri:
| SecuristiiDreq a răspuns:

Incearca sa reinstalezi windowsu, asta... sau poate ai stricat hardu idiotule! Alta-data nu mai lovi laptopu, mai bine ia un ciocan si da-ti peste degete.

| JinLingRo a răspuns:

Pai cum nu iti mai merge daca iti apare "partea cu safe mode si start windows normaly", primesti o eroare, nu iti booteaza windows-ul? Fi mai explicit.

| PîrvuVladimir explică (pentru JinLingRo):

Îmi intră acolo apoi dau start eindoes normaly si imi arata ceva starting windows files si dupa imi apare partea cu sistem trying to resolve the problem