| copilmic a întrebat:

Am si eu o problema cu pc-ul, cand il pornesc de fiecare data imi apare sa aleg intre safe mode, start windows normaly etc. (inainte nu imi facea asa), orice as alege merge pana la faza cu loading windows dupa care se restarteaza. Cine ma poate ajuta cu informatii?

4 răspunsuri:
| ImiUrascViata a răspuns:

Ori reinstalezi windows ul.
Ori incerci sa introduci din nou ce ai pus in unitatea centrala a calculatorului (rami, placi, etc).Si da atunci cand inchizi calculatorul trebuie sa stingi tot o.o. Si sa nu ai 2 antivirusuri sau mai multe ca asta creeaza conflict de asemenea pentru programe de cautare online(mozilla, chrome, internet explorer).

| Sebastian11x1 a răspuns:

Reinstaleaza windows

| dulcemariafan a răspuns:

Trebuie sa resetezi windows-ul, asa mi s-a intamplat si mie, sau e de la hard. du-te la un centru de calculatoare cu el si vezi ce se intampla sau du-te tu singur fara el ca sa nu te cari degeaba ca poate este windows-ul, dar trebuie sa instalezi un windows foarte bun pe el ca sa te tina mult timp. sper ca te-am ajutat.

| Nitu11 a răspuns:

Mi se mai intampla si mie. Trebuie sa dai start windows normaly iar daca spui ca se restarteaza este o problema la PC.