| sKoLL a întrebat:

Salutare tpu...am un laptop Dell studio 1537:processor Intel core 2 duo CPU T6400 @ 2. 00GHz.4gb ram. Puteti sa imi spuneti daca trebuie sa bag windows 7 32bit sau 64bit? Funda

2 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Pentru a putea utiliza ramii la capacitate maxima, este recomandat sa instalezi windows 7 64 bit. Daca il instalezi pe cel de 32 bit, nu va folosi decat 3, 20 rami.

| IuLYaN17 a răspuns:

Buna! Merge si pe 64 dar e mai bine pe 32.Bagi windows 7 32 ultimate.