| razvy9912 a întrebat:

Salutare TPU am un var care are un calculator de 512 mb ram, 2, 60GHZ, winfows xp sp3, procesor dual core si placa video ATI Radeon 9600/X1050 ..imi puteti da ceva jocuri care sa aiba minim 512 mb ram ca merg asa

Răspuns Câştigător
| jhonny999 a răspuns:

Renegade
Serious Sam
Unreal 2
Nolf
Psi-ops

5 răspunsuri:
| bortanradu a răspuns:

La ce RAM are ar merge Minesweeper.Am glumit laughing Sigur nu o sa mearga jocuri din anul 2011-2012. Cred ca ar merge GTA 3, Warcraft, Need for Speed Hot Pursuit.

| razvy9912 explică (pentru bortanradu):

Mda ii merge cod 4

| razvy9912 explică (pentru bortanradu):

Mda sa nu uit ca merge si cod4 si wow

| razvy9912 explică:

Mda mai astept si alte raspunsuri sper sa mai vina... cu ceva jocuri mai pentru varsta lui gen din astea shrek sau spore sau ratatouille...

| BogdanRaspundeLaOrice a răspuns:

Cs 1.6, hitman2, gta vice city, ford racing 2si3, mafia1, nfs porsche, nfs underground, gothicIII, 18 wheels, gta sa, total overdose, resident evil 5, far cry 1si2 etc.