| Vlad_Ion_1960 a întrebat:

As dori sa imi spuneti un joc bun (shooter, action, simulator, sport etc) destul de bun?

Răspuns Câştigător
| ASimpleUser a răspuns:

Uite aici cele mai tari jocuri pe care le-am jucat eu si le-am terminat:
Assassin's Creed 3
Assassin's Creed Revelations
Remember Me
Deadpool
Bioshock Infinite
Metro Last Light
Call of Duty Black Ops 2
Call of Duty Modern Warfare 3
Euro Truck Simulator 2
Prototype 2
Darksiders 2
Darkness 2
Resident Evil 6
Tomb Raider
Crysis 3
Dead Space 3
Battlefield 3
Max Payne 3 (Cel mai tare shooter din lume)
Far Cry 3
Dead Island
Hitman Absolution
Rage

Spor la joc!

| ASimpleUser a răspuns (pentru ASimpleUser):

Si daca vrei si jocuri cu masini, incearca:
NFS The Run
NFS Hot Pursuit 2010
NFS Most Wanted 2012
DiRT Showdown
Flatout 2 (grafica e cam slabuta, dar e asemanator cu DiRT Showdown)
GRID 2

| ASimpleUser a răspuns (pentru ASimpleUser):

Era sa uit...Incearca si Call of Juarez Gunslinger happy

16 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Titanfall,Halo: Spartan Assault, Battlefield 4, The Walking Dead: Survival Instinct, Rekoil.

| marius6543 a răspuns (pentru Grimmjow69):

Sau left 4 dead sau left 4 dead 2 poate o sa te sperii la inceput dar cu timpul o sa ti-se para banali zombii.

| Grimmjow69 a răspuns (pentru marius6543):

Sau Dead Island.

| ASimpleUser a răspuns (pentru Grimmjow69):

Nu a aparut Battlefield 4 straight face

| ASimpleUser a răspuns (pentru Grimmjow69):

Ba nu a aparut.te rog nu incerca sa ma contrazici pentru ca stiu bine ce spun. Apare pe 1 Noiembrie anul asta. Uite:http://www.wizoo.ro/jocuri/shooter/articol.html?id=217

| ASimpleUser a răspuns (pentru Grimmjow69):

Chiar si pe site-ul pe care l-ai scris tu scrie ca il poti comanda abia din septembrie.

| Grimmjow69 a răspuns (pentru ASimpleUser):

Poate in Romania, in fine eu le scot de pe filelis* deci nu am probleme.

| ASimpleUser a răspuns (pentru Grimmjow69):

Si eu am cont pe filelis* si nu a aparut!

| ASimpleUser a răspuns (pentru Grimmjow69):

Daca imi dai mie Battlefield 4 sa descarc de pe filelis* iti dau 1 milion de euro

| PiinkSmiile a răspuns:

Call of Duty,Halo,Lost planed, Metro-Last Night, Project Igi, Assulter, Sure Shot 3D,Star Wars, Hitman, Tom Clancy-Splinter Cell, Far Cry, Battlefiled

| PiinkSmiile a răspuns:

Call of Duty,Battlefilled,Halo,Star Wars,Hitman,Rage,Sure Shot,Spinter Cell,Smackdown Here Comes The Pain,The Walking Dead, Dead Island, Overkill, ZombieU, Titanfall

| Andrei63673 a răspuns:

Fear 1 fear 2 fear 3 fear presus mandate fear extraction point call of duty 1 call of duty 2 call of duty 3 call of duty 4 call of duty 5 call o duty 6 call of duty 7 call of duty 8 si 9 battfiled bad company fifa 2012, NFS world (online) Prototype 1 si 2, Call of duty black ops 1 si 2...Hitman cod name, hitman 2, hitman blood money, hitman absolut point, Euro truk simulator 1, 2.Battfiled 2,3... Wollfenstine 1, 2.Si cam atat bafta

| Trifinor_Naomi_1997 a răspuns:

Gasiti alte cuvinte sau expresii comice care apar in relatarea naratorului din pupaza din tei