| MamaligaLaFotbal a întrebat:

As vrea sa gasesc un server de metin clasic cu lvl maxim 99 in care sa cresti repede si sa fie evolitiile clasice din arme de 65 in arme de 80 si cu otele lafel.Astept raspunsuri.Multumesc anticipat si dau si funda.

Răspuns Câştigător
| MICS a răspuns:

Descrierea se potriveste manusa serverului metin2haos.info este hostat si este clasix:X incearca si o sa vezi. te asteptam

| MamaligaLaFotbal explică (pentru MICS):

Iti multumesc mult pentru raspuns.Serverul este super tare.Chiar acum m-a apuc de el.Desigur iti dau si funda.Salutare

1 răspuns: