| sheamussheamus a întrebat:

As vrea sa va intreb daca imi va merge jocul Rocket League pe laptopul meu. Mentionez ca am un procesor Intel core i3 o placa video Intel HD Graphics 4000, si 4 GB de Ram! Astept raspunsuri in legatura cu jocul, daca imi va merge!

Ofer FUNDA!
Bafta TPU!

Răspuns Câştigător
| Burburel a răspuns:

Du-te pe game-debate.com si cauta sus jocul, pui ce ai la pc si apare daca merge
cu % daca e bun
la procesor am 97%, ram 100% si placa video 13% si joc 1280x720 tot low, dar trebuie sa faci cont ca sa schimbi rezolutia pe care faci testarea pe site

3 răspunsuri:
| LaccboGaming a răspuns:

Logic ca merge jocul, nu este cel mai bun joc din lume eu il rulez pe 2gb.
funda?

| Burburel a răspuns:

De fapt am facut testarea cu componentele tale, si iti va merge 1280x720 tot low, in 70 fpsuri, deci da, iti va merge, dar nu uita sa pui toate setarile pe high performance(low), cu rezolutia de mai sus