| addyaddy63 a întrebat:

Salutare TPU ati putea sa imi spuneti si mie un campion bun de pe LOL la 1350? Eu ma gandisem la Twisted Fate...
P.S: Fara Tryndamere sau Tristana...Dau Funditzzza

4 răspunsuri:
| Bog66 a răspuns:

Ia-ti master yi si invata sa joci AP. Iti promit eu ca o sa rupi.

| addyaddy63 explică (pentru Bog66):

Nu imi place master yi...eu acum joc cu shaco si chiar rup...eu zic unul de 1350.

| Lygs a răspuns:

Veigar e bun Nuker si are stun foarte bun. Bate bine AP Carry.

Daca joci Tank, cumpara Malphite ca e rezistent si are CC bun.

Janna este foarte bun support si counter-engager (ultimata este foarte importanta daca stii sa o folosesti).

Insa, daca stilul tau de joc este agresiv cumpara-l pe Jax.

| Bog66 a răspuns (pentru Lygs):

Shhh. Nu il recomanda pe Jax, ca iar ne rup toti noobi fara sa se uite la ecran. Unde e un nerf cand ai nevoie de el?