| CălinPL a întrebat:

Salutare TPU big grin am nevoie de unde program de filmat desktop.cine imi da unu sau mai mult dau funda nu ma supar daca da ti si link big grin

Răspuns Câştigător
| darius1123 a răspuns:

Intra aici, si eu il am tot pe asta:http://www.fraps.com/download.php

4 răspunsuri:
| simpLemk a răspuns:

Http://sourceforge.net/......e/download

CamStudio, e foarte usor de filmat, intri pe link si incepe download automat, daca nu incepe dai scroll in jos si ai 3 optiuni (winxp, winvista, win7)

| simpLemk a răspuns (pentru simpLemk):

Acest link nu este bun. happy

| simpLemk a răspuns:

Http://sourceforge.net/......e/download

CamStudio, e foarte usor de filmat, intri pe link si incepe download automat, daca nu incepe dai scroll in jos si ai 3 optiuni (winxp, winvista, win7)

| DragonSlav a răspuns:

Pai incearca Fraps dar trebuie sa ai un calculator destul de bun ca sa filmeze cu multe Fps`uri. Sau HyperCam.