| MyHayAFK a întrebat:

big grin
Am o problema cu un malware pe nume "Shopper Pro"
Este un "virus"...totusi mascat cu o identitate prietenoasa...
Instaleaza in Google Chrome extensii care iti afiseaza reclame...
Problema este ca nu se poate dezinstala ...sau se poate foarte greu.
L-am dezinstalat din control panel, in chrome nu arata ca exista o extensie cu acesta...Nu pot inchide afisarile definitiv...
Deci, daca v-ati confruntat cu asta si ati rezolvat problema... poate ma puteti ajuta si pe mine...

1 răspuns:
| darkwisper a răspuns:

Skype si rezolvam! L-am intalnt, l-am sters, am rezolvat. Teamviewer si rezolvam.