| FilipEmanuel a întrebat:

Salutare!
Am o problema... Nu stiu cum a intrat un fel de virus in calculator si mi se tot instaleaza o extensie numita "SavE. on" pe google chrome(cel putin), iar extensia asta imi baga reclame care sunt foarte deranjante. Am sters-o de vreo 2-3 ori, si antivirusul meu a gasit ceva, dar nu a reparat total inca... O FUNDA cat se poate de mare pentru cel care ma poate ajuta! big grin

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ar fi bine sa te uiti si pe aici: http://malwaretips.com/blogs/remove-save-on-ads/
Intra in Control Panel si da-i Unistall. Mai citeste si pe acolo, prin link.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Pana te zbati si cauti in stanga si in dreapta cum sa remediezi problema, mai bine reinstaleaza Windows, e cel mai rapid mod de a scapa de virus! Bafta!