| tekatoki a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum pot dezinstala programele gen mozilla, google chrome, winrar ce se instaleaza o data cu windowsu si se gasesc in system tools? am observat ca nu se afla in control panel. o idee ceva.mercii

Răspuns Câştigător
| Marius_1057 a răspuns:

Eu folosesc "CCleaner" un programel cu care pe langa dezinstalari de alte programe, iti poti curata si compu de 'coockie'-uri, temp si multe alte mizerii care raman pe comp si iti ingreuneaza Windows. Descarca de aici: http://www.filehippo.com/download_ccleaner/

4 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Start>control panel>add or remove programs>add or remove windows components.acolo le gasesti(in partea stanga)

| Miina a răspuns:

Trebuie sa se gaseasca.
Uita-te cu atentie.
Toate programele le gasesti acolo.;
Bye.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mai intai le stergi pur si simplu iconita apoi mergi in start->control panel->add or remove programs, cauti bine ce program vrei sa stergi si apesi pe Remove din partea dreapta.happy

| tekatoki explică:

Din pacate nu se gasesc acolo...